Mange relevante værktøjer

Jytte Bording Nielsen

”AROS Projektlederuddannelse har ført mig gennem de forskellige faser i projektledelse, og jeg er kommet ud på den anden side med mange relevante værktøjer.

I mit arbejde som frivillig projektleder i lokale projekter har jeg nu fået redskaber til at sammensætte de mest optimale projektgrupper, som jeg kan facilitere gennem situationsbestemt ledelse og krisehåndtering. Underviserne var professionelle og engagerende og både humoristiske, fagligt stærke og dygtige formidlere – stor respekt for deres undervisning.”




Læs mere om Bedre præsentationer (FOR NERVØSE)

Bestil information


Få information

Kom I kontakt med AROS Kurser
Ingen omkostninger eller forpligtigelser

reCAPTCHA logo Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA og Googles privatlivspolitik og servicevilkår gælder.
Evalueringspolitik

Vil du skrive en evaluering om en udbyder på finduddannelse.dk? Du bidrager ved at hjælpe andre med at finde det kursus, der passer dem bedst. Læs venligst vores evalueringspolitik om, hvordan vi godkender og udgiver evalueringer her. 

Download vores evalueringspolitik her